درباره ما

پایگاه خبری تبیین نیوز به شماره مجوز ۹۳۷۱۶ از سوی وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۴۰۲ تاکنون به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی آقای محمدجعفر فلسفی در حال فعالیت می باشد.

 

به حول و قوه الهی پایگاه خبری تبیین نیوز مقارن با سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ به رهبری امام خمینی (ره) پای در عرصه حساس و اثرگذار انتشار الکترونیکی نهاده است. آن هم در شرایطی که جهاد تبیین به عنوان فریضه ای فوری و قطعی بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته و تلاش برای زنده نگه داشتن ایمان و امید در مردم به عنوان رسالتی مهم بر دوش همگان به ویژه صاحبان قلم، نخبگان و هسته های سیاسی سنگینی می‌نماید.

اما بعد؛

·         تبیین نیوز بر این باور است عنصر اگاهی و تقویت باورهای مردم نسبت به اهداف و آرمان های انقلاب و همچنین شناخت طرح ها و برنامه‌های دشمنان تاثیر اساسی در همراهی مردم برای حل مشکلات، بهبود اوضاع اقتصادی کشور و همچنین ارتقاء جایگاه ایران در نظم جهانی پیش رو دارد.

·         مبارزه با اژدهای هفت سر فساد باید سرلوحه کار سران قوا و متولیان امر باشد و پیگیری این مهم فقط با تلاش مستمر خبرنگاران متعهد، دلسوز، شجاع و خستگی ناپذیر امکان پذیر است و چه بسا هزینه‌های سنگینی را بر مطالبه گران حقیقی تحمیل نماید بلاشک تبیین نیوز از تمام ظرفیت خود در این راستا بهره خواهد برد.

·         اصحاب قلم، صاحبان فکر و اندیشه و اساتید محترم حوزه و دانشگاه با ارائه دیدگاه های خود در حوزه های مختلف می‌توانند یاری‌گر ما در تبیین نیوز باشند تا علاوه بر تقویت فضای نقد سازنده مسئولان را از نظرات خود بهره مند فرمایند.

·         تبیین نیوز مطالب، تحلیل ها و یادداشت‌هایی که توسط فرهیختگان و اندیشمندان حوزه‌های مختلف به نگارش درآمده را انتخاب و با ذکر منبع منعکس خواهد نمود.

·         تبیین نیوز شرایطی را فراهم نموده که مردم شریف استان خوزستان بتوانند مسائل و مشکلاتی را که با آن مواجه هستند در قالب تصویر و یا پیام به اطلاع مسئولان ذی ربط برساند. بدیهی است چنانچه قدمی در جهت حل مشکلات برداشته شود در این پایگاه خبری اطلاع رسانی خواهد شد و چنانچه از سوی مسئولان ذی ربط پاسخی ارائه شد بر اساس قانون نسبت به درج آن اطلاع رسانی می‌شود.

·         استفاده از مطالب تولیدی تبیین نیوز در رسانه ها با ذکر منبع بلامانع است.

·         تبیین نیوز آمادگی خود را جهت دریافت اخبارو گزارشات مجموعه های فرهنگی، سیاسی، آموزشی و جهادی، ادارات، سازمان ها، شرکت ها اعلام می‌نماید.

 

·         ارسال مطالب از طریق پست الکترونیکی info@tabeennews.ir و یا از طریق آی دی falsafy_ir  در ایتا امکان پذیر است.

هشتگ